Meld je nu aan voor leuke activiteiten in de schoolvakanties!

Mountainbike Clinic 1
Mountainbike Clinic 1
Groep 6-7-8
Tijd: 01:00 - 01:00
Start en einde; Otterweg 27 in Beek en Donk
Aanmelden
Mountainbike Clinic 2
Mountainbike Clinic 2
Groep 6-7-8
Tijd: 01:00 - 01:00
Start en einde; Otterweg 27 in Beek en Donk
Aanmelden
Speelplezier 1
Speelplezier 1
Groep 1 t/m 8
Tijd: 01:00 - 01:00
Speeltuin 'Plein de Kuijperij' in Lieshout
Aanmelden
Bootcamp
Bootcamp
Groep 5 t/m 8
Tijd: 01:00 - 01:00
Trimbaan Rooijseweg in Mariahout
Aanmelden
Scouting spelen
Scouting spelen
Groep 5 t/m 8
Tijd: 01:00 - 01:00
Scouting Lieshout-Mariahout, Herendijk 7 in Lieshout
Aanmelden
Boksen/kickboksen 1.1
Boksen/kickboksen 1.1
Groep 1 t/m 4
Tijd: 01:00 - 01:00
Sportveld MFC De Dreef, Duivenakker in Aarle-Rixtel
Aanmelden
Boksen/kickboksen 1.2
Boksen/kickboksen 1.2
Groep 5 t/m 8
Tijd: 01:00 - 01:00
Sportveld MFC De Dreef, Duivenakker in Aarle-Rixtel
Aanmelden
Outdoor Skateswing
Outdoor Skateswing
Groep 1 t/m 8
Tijd: 01:00 - 01:00
RC De oude molen, Lage Heesweg in Beek en Donk
Aanmelden
Hapkido
Hapkido
Groep 5 t/m 8
Tijd: 01:00 - 01:00
Wijnkelderweg 3a in Beek en Donk
Aanmelden
Speelplezier 2
Speelplezier 2
Groep 1 t/m 8
Tijd: 01:00 - 01:00
Speeltuin 'Oranjeplein' Mariahout
Aanmelden
Van Beweegtuin naar Beweegtuin op de fiets
Van Beweegtuin naar Beweegtuin op de fiets
Senioren 50+
Tijd: 01:00 - 01:00
Start en einde; Gemeentehuis Laarbeek
Aanmelden
Speelplezier 3
Speelplezier 3
Groep 1 t/m 8
Tijd: 01:00 - 01:00
Speeltuin Orchideestraat in Beek en Donk
Aanmelden
Junior Laarbeek Actief - 6 kamp
Junior Laarbeek Actief - 6 kamp
Groep 1 t/m 4
Tijd: 01:00 - 01:00
Grasveld Boemerang, Otterweg in Beek en Donk
Aanmelden
VOL
Mountainbike Clinic 1.1
Mountainbike Clinic 1.1
Groep 6-7-8
Tijd: 10:00 - 12:00
Start en einde; Otterweg 27 in Beek en Donk
Aanmelden
17 aug
Mountainbike Clinic 2.2
Mountainbike Clinic 2.2
Groep 6-7-8
Tijd: 12:45 - 14:45
Start en einde; Otterweg 27 in Beek en Donk
Aanmelden
VOL
Bosspelen 1
Bosspelen 1
Groep 3-4
Tijd: 10:00 - 11:30
Duveltjesberg, 't Hof/Rooiven Lieshout
Aanmelden
18 aug
Bosspelen 2
Bosspelen 2
Groep 5-6
Tijd: 12:00 - 13:30
Duveltjesberg, 't Hof/Rooiven Lieshout
Aanmelden
18 aug
Bosspelen 3
Bosspelen 3
Groep 7-8
Tijd: 14:00 - 15:30
Duveltjesberg, 't Hof/Rooiven Lieshout
Aanmelden
19 aug
Flag Football 1
Flag Football 1
Groep 3-4-5
Tijd: 10:00 - 11:30
Oranjeplein Mariahout
Aanmelden
19 aug
Flag Football 2
Flag Football 2
Groep 6-7-8
Tijd: 11:45 - 13:15
Oranjeplein Mariahout
Aanmelden
VOL
Outdoor Skateswing 2
Outdoor Skateswing 2
Groep 1 t/m 8
Tijd: 14:00 - 16:00
RC De oude molen, Lage Heesweg in Beek en Donk
Aanmelden
19 aug
Hapkido 2
Hapkido 2
Groep 5 t/m 8
Tijd: 18:00 - 19:15
Wijnkelderweg 3a in Beek en Donk
Aanmelden
20 aug
Stoepkrijten
Stoepkrijten
Groep 1-2-3
Tijd: 09:30 - 10:30
Speelplaats BS De Sprankel, Grotenhof in Lieshout
Aanmelden
20 aug
Tafeltennis
Tafeltennis
Groep 5 t/m 8
Tijd: 13:30 - 15:30
RC De oude molen, Lage Heesweg in Beek en Donk
Aanmelden
VOL
Scouting spelen 2
Scouting spelen 2
Groep 1 t/m 4
Tijd: 14:00 - 16:00
Scouting Lieshout-Mariahout, Herendijk 7 in Lieshout
Aanmelden
VOL
Boksen/kickboksen 2.1
Boksen/kickboksen 2.1
Groep 1 t/m 4
Tijd: 09:30 - 10:30
Muziektuin Beek en Donk
Aanmelden
21 aug
Boksen/kickboksen 2.2
Boksen/kickboksen 2.2
Groep 5 t/m 8
Tijd: 11:00 - 12:00
Muziektuin Beek en Donk
Aanmelden
VOL
Junior laarbeek actief Lasergamen
Junior laarbeek actief Lasergamen
Groep 5 t/m 8
Tijd: 13:00 - 14:30
Grasveld Boemerang, Otterweg in Beek en Donk
Aanmelden
VOL
Junior laarbeek actief Lasergamen 2
Junior laarbeek actief Lasergamen 2
Groep 5 t/m 8
Tijd: 15:00 - 16:30
Grasveld Boemerang, Otterweg in Beek
Aanmelden