Team Laarbeek Actief

Algemeen overkoepelend:
laarbeekactief@levgroep.nl

Sportcoaches: (v.l.n.r.)
Jaccy van den Enden - jaccy.vandenenden@levgroep.nl 
Stan Hendriks - stan.hendriks@levgroep.nl 
Ilse Schepers - lcl.ilseschepers@gmail.com 
Jolijn Verploegen - lcl.jolijnverploegen@gmail.com 
Inge van de Ven, Lotte van Berlo Giovanni Sewradj, Bram werdens, Ilias Divanis,
Junioren Laarbeek Actief

Team Jongerenwerk Laarbeek

Algemeen:
jongerenwerklaarbeek@levgroep.nl

Jongerenwerkers: (v.l.n.r.)
Bart Heldens -  bart.heldens@levgroep.nl 
Bram Hartogs - bram.hartogs@levgroep.nl
Maartje Keizers - maartje.keizers@levgroep.nl
Jaccy van den Enden - jaccy.vandenenden@levgroep.nl 

Cultuurcoach Laarbeek

Cultuurcoach Laarbeek 
Piet Snijders - piet.snijders@levgroep.nl 

Aankomende activiteiten

Music Please !! (jammen en proeven in Laarbeek)
19:00 - 21:00
de Boomerang
Gratis
Aanmelden
Lezing 25 Jaar Laarbeek met Henk van Beek
19:30 - 22:00
Dorpshuis Lieshout
Gratis
Aanmelden
Special Heroes 8 t/m 12 jaar
8 t/m 12 jaar
15:00 - 15:45
Lifestylecenter Laarbeek, Parklaan 6
Gratis
Aanmelden
Special Heroes 13 t/m 16 jaar
13, 14, 15 en 16 jaar
16:00 - 16:45
Lifestylecenter Laarbeek, Parklaan 6
Gratis
Aanmelden