Team Laarbeek Actief

Algemeen overkoepelend:
laarbeekactief@levgroep.nl

Sportcoaches: (v.l.n.r.)
Jaccy van den Enden - jaccy.vandenenden@levgroep.nl 
Stan Hendriks - stan.hendriks@levgroep.nl 
Ilse Schepers - lcl.ilseschepers@gmail.com 
Jolijn Verploegen - lcl.jolijnverploegen@gmail.com 
Inge van de Ven, Lotte van Berlo Giovanni Sewradj, Bram werdens, Ilias Divanis, Tim van de Horik en Job Smeets
Junioren Laarbeek Actief

Team Jongerenwerk Laarbeek

Algemeen:
jongerenwerklaarbeek@levgroep.nl

Jongerenwerkers: (v.l.n.r.)
Bram Hartogs - bram.hartogs@levgroep.nl
Maartje Keizers - maartje.keizers@levgroep.nl
David Koppe - david.koppe@levgroep.nl
Nadine Schoonen -  nadine.schoonen@levgroep.nl
Jaccy van den Enden - jaccy.vandenenden@levgroep.nl
Janneke Bergholtz - janneke.bergholtz@levgroep.nl

Cultuurcoach Laarbeek

Cultuurcoach Laarbeek 
Piet Snijders - piet.snijders@levgroep.nl 

Aankomende activiteiten

Danceballet
3, 4 en 5 jaar
15:30 - 16:30
Lifestyle Center Laarbeek
Gratis
Meer informatie
Seniorenmiddag
55+ jaar
13:00 - 17:00
Het Anker
Gratis
Meer informatie
Sauwelavond
19:30 - 00:00
Het Anker
Gratis
Meer informatie
Danceballet
3, 4 en 5 jaar
09:00 - 10:00
Lifestyle Center Laarbeek
Gratis
Meer informatie