Team Laarbeek Actief

Algemeen overkoepelend:
laarbeekactief@levgroep.com

Sportcoaches: (v.l.n.r.)
Maarten Gilsing - maarten.gilsing@levgroep.nl
Stan Hendriks - stan.hendriks@levgroep.nl
Ilse Schepers - lcl.ilseschepers@gmail.com
Jolijn Verploegen - lcl.jolijnverploegen@gmail.com
Inge van de Ven, Lotte van Berlo
Tom Verbakel, Bas Verhoeven, Jasper van Ham
Junioren Laarbeek Actief

Team Jongerenwerk Laarbeek

Algemeen:
jongerenwerklaarbeek@levgroep.nl

Jongerenwerkers: (v.l.n.r.)
Bram Hartogs - bram.hartogs@levgroep.nl
Maartje Keizers - maartje.keizers@levgroep.nl
David Koppe - david.koppe@levgroep.nl
Janneke Bergholtz - janneke.bergholtz@levgroep.nl

Cultuurcoach Laarbeek

Cultuurcoach Laarbeek 
Piet Snijders - piet.snijders@levgroep.nl 

Aankomende activiteiten

Gezondheidscentrum Fysio&Zo Aarle-Rixtel Walk&Talk
18, 55+ jaar en Unieke Sporters
13:30 - 14:30
Gezondheidscentrum Fysio&Zo Aarle-Rixtel
Gratis
Aanmelden
Peuterkleuter les 3
Mini's, Groep 1 en 2
3, 4 en 5 jaar
13:30 - 14:15
sporthal de Klumper Lieshout
Inschrijven kan van 29-02 15:00 uur tot 06-03 11:00 uur
2,50
Aanmelden
Elke maand exposities in Kunstpodium 't Oude Raadhuis
Groep 7, 8, 13+, Ouderen en Overige
7 t/m 100 jaar
13:00 - 17:00
Kunstpodium 't Oude Raadhuis
Inschrijven kan van 25-01 13:00 uur tot 24-06 09:00 uur
Gratis
Aanmelden
Gezondheidscentrum Fysio&Zo Aarle-Rixtel Walk&Talk
18, 55+ jaar en Unieke Sporters
13:30 - 14:30
Gezondheidscentrum Fysio&Zo Aarle-Rixtel
Gratis
Aanmelden