Neem contact met ons op!

Contact

Contact Buurtsportcoaches

Maarten Gilsing
Coördinator Laarbeek Actief & Uniek Sport
T: 0689970624
E: maarten.gilsing@levgroep.nl
Jolijn Verploegen
Contactpersoon KDV/BSO activiteiten
T: 06 3729 4604
E: lcl.jolijnverploegen@gmail.com
Stan Hendriks
Contactpersoon Vitaal Laarbeek
T: 06 4020 1556
E: stan.hendriks@levgroep.nl
Ilse Schepers
Buurtsportcoach Laarbeek Actief
T: 0641077337
E: lcl.ilseschepers@gmail.com
Maartje Keizers
Contactpersoon Jongerenwerk Laarbeek Meiden
T: 0641433277
E: maartje.keizers@levgroep.nl
Bram Hartogs & David Koppe
Contactpersoon Jongerenwerk Laarbeek
T: 06 34164880 / 0681531599
E: bram.hartogs@levgroep.nl / david.koppe@levgroep.nl
Piet Snijders
Contactpersoon Cultuurcoach Laarbeek
T: 06 4049 2137
E: piet.snijders@levgroep.nl

Aankomende activiteiten

Sportstuif Expeditie Robinson
Groep 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 en 8
4 t/m 12 jaar
14:30 - 16:30
Sportstuif Beek en Donk
Inschrijven kan van 14-05 14:00 uur tot 26-06 11:00 uur
Gratis
Meer informatie
Nationale Diabetes Challenge - Gezond Laarbeek
18 en 55+ jaar
09:30 - 11:00
Gezondheidscentrum Fysio&Zo Aarle-Rixtel, Mole
Gratis
Aanmelden
KennisFabriek Wish Outdoor
10 t/m 15 jaar
16:00 - 17:00
Festivalterrein de AA, Lekerstraat
Gratis
Aanmelden
Nationale Diabetes Challenge - Gezond Laarbeek
18 en 55+ jaar
09:30 - 11:00
Gezondheidscentrum Fysio&Zo Aarle-Rixtel, Mole
Gratis
Aanmelden