Neem contact met ons op!

Contact

Contact Buurtsportcoaches

Maarten Gilsing
Coördinator Laarbeek Actief & Uniek Sport
T: 0689970624
E: maarten.gilsing@levgroep.nl
Jolijn Verploegen
Contactpersoon KDV/BSO activiteiten
T: 06 3729 4604
E: lcl.jolijnverploegen@gmail.com
Stan Hendriks
Contactpersoon Vitaal Laarbeek
T: 06 4020 1556
E: stan.hendriks@levgroep.nl
Ilse Schepers
Buurtsportcoach Laarbeek Actief
T: 0641077337
E: lcl.ilseschepers@gmail.com
Maartje Keizers
Contactpersoon Jongerenwerk Laarbeek Meiden
T: 0641433277
E: maartje.keizers@levgroep.nl
Bram Hartogs & David Koppe
Contactpersoon Jongerenwerk Laarbeek
T: 06 34164880 / 0681531599
E: bram.hartogs@levgroep.nl / david.koppe@levgroep.nl
Piet Snijders
Contactpersoon Cultuurcoach Laarbeek
T: 06 4049 2137
E: piet.snijders@levgroep.nl

Aankomende activiteiten

Gezondheidscentrum Fysio&Zo Aarle-Rixtel Walk&Talk
18, 55+ jaar en Unieke Sporters
13:30 - 14:30
Gezondheidscentrum Fysio&Zo Aarle-Rixtel
Gratis
Aanmelden
Peuterkleuter les 3
Mini's, Groep 1 en 2
3, 4 en 5 jaar
13:30 - 14:15
sporthal de Klumper Lieshout
Inschrijven kan van 29-02 15:00 uur tot 06-03 11:00 uur
2,50
Aanmelden
Elke maand exposities in Kunstpodium 't Oude Raadhuis
Groep 7, 8, 13+, Ouderen en Overige
7 t/m 100 jaar
13:00 - 17:00
Kunstpodium 't Oude Raadhuis
Inschrijven kan van 25-01 13:00 uur tot 24-06 09:00 uur
Gratis
Aanmelden
Gezondheidscentrum Fysio&Zo Aarle-Rixtel Walk&Talk
18, 55+ jaar en Unieke Sporters
13:30 - 14:30
Gezondheidscentrum Fysio&Zo Aarle-Rixtel
Gratis
Aanmelden