Partners

't Oude Raadhuis


Marga Vastre
info@oudraadhuis.nl
Bezoek website

Heuvelplein 8
5741JK
Beek en Donk

't Slotje 4
5741GG
Beek en Donk

ASV'33


Bart van Zundert
bartvanzundert@gmail.com
Bezoek website

Bakelseweg 9
5735 SC
Aarle-Rixtel

Postbus 38
5735 ZG
Aarle-Rixtel

Attc'77 Tafeltennis


Johan Heurter
0492-382017
attc77@chello.nl
Bezoek website

Gymzaal Jan van Rixtelstraat 30
5735 GA
Aarle-Rixtel

Langeakker 33
5735 HD
Aarle-Rixtel

Badminton Club Lieshout


Ria Donkers
0499422564
secretariaat@badmintonclublieshout.nl
Bezoek website

Sporthal De Klumper, Papenhoef 2
5737 BS
Lieshout

Vogelenzang 53
5737 PS
Lieshout

Badmintonclub BC Mixed


Ton Slaets
0652607617
bestuur@bcmixed.nl
Bezoek website

Muzenlaan 2a
5741NS
Beek en Donk

Waterhoenlaan 20
5741BB
Beek en Donk

Basketball Club Lieshout


Maarten de Groot
maartendegroot@bclieshout.nl
Bezoek website

Bedovo


Marijn Sponselee
msponselee@gmail.com
Bezoek website

Bibliotheek de Lage Beemden


Annerite Coertjens
anneritecoertjens@bibliotheekdlb.nl
Bezoek website

Bibliotheek De Lage Beemden


Angela Arts
info@bibliotheekdlb.nl
Bezoek website

Bob's Vinyl


Bob van der Staak
0492350984
info@bobsvinyl.nl
Bezoek website

Kouwenberg 13
5735GM
Aarle-rixtel

Kouwenberg, 13
5735GM
Aarle-rixtel

Bootcamp Laarbeek


Mitchel van Osch
0613699244
mitchelvanosch@hotmail.com
Bezoek website

De Hazelaar 15
5741DR
Beek en Donk

Buurtvereniging D'n Hoge Suute


Maarten Gilsing
m_gilsing@hotmail.com

Chineng met Lieselotte


Lieselotte
post@lieselotte.nl
Bezoek website

CrossFit Laarbeek


Dick van den Biggelaar
0628781540
dick@crossfitlaarbeek.nl
Bezoek website

Vonderweg 23
5741 TE
BEEK EN DONK

DéDé Dance


Laura Veltman
laura@dededance.nl
Bezoek website

Dansclub Jong en Oud


R. Heemskerk
dansclubjongenoud@gmail.com

De Dorpstuin


Ardi Crooijmans
info@dedorpstuin.nl
Bezoek website

Dommel Dans


Cindy van Gorp
info@dommeldans.nl
Bezoek website

GGD Brabant-Zuidoost


Ilse Knoops
i.knoops@ggdbzo.nl
Bezoek website

Gilde Sint Leonardus


Geert-Jan van Rixtel Bzn
0630201652
info@gildesintleonardus.nl
Bezoek website

Zwinkel weg 6
5741 RG
Beek en Donk

Margrietstraat 5
5741 XK
Beek en Donk

IVN Laarbeek


Ton op den Buijs
publicaties@ivnlaarbeek.nl
Bezoek website

Jeu de Boulesclub Dû Tie Ut


Ria Bekkers
a.bekkers70@gmail.com

KBO-Aarle-Rixtel


John Pezie
0492382239
john.pezie@gmail.com
Bezoek website

phaffstraat, 19
5735cm
Aarle-Rixtel

phaffstraat, 19
5735cm
Aarle-Rixtel

KBO/seniorenvereniging Lieshout


N, van Straten
kbolieshout@gmail.com

Kindervakantieweek Hiep-Hoi


Ellen
06-15593107
kindervakantieweekhiephoi@gmail.com
Bezoek website

Lijsterlaan 45
5741 KP
Beek en Donk

Lifestyle center Laarbeek


Ellen Tappel
ellen@lifestylecenterlaarbeek.nl
Bezoek website

LTV De Hut


Mike van Hoof
secretaris@ltvdehut.nl
Bezoek website

Bakelseweg 9A
5735 SC
Aarle-Rixtel

Bakelseweg 9A
5735 SC
Aarle-Rixtel

Meiden met autisme


Hilde ten Thije
0652071549
hilde@thijdingen.nl
Bezoek website

Ons Tejater


Ria Donkers
info@onstejater.nl

RC de Oude Molen


Ingrid Biemans
ingrid_biemans@hotmail.com
Bezoek website

Runnersclub Lieshout


Vera Kuijpers
bestuur@runnersclublieshout.nl
Bezoek website

Provinciale weg 24
Lieshout

Runningteam Laarbeek


Mies van Berlo
organisatie@runningteamlaarbeek.nl
Bezoek website

Runningteam Laarbeek Team 56


Lisa Flohil
flohil@runningteamlaarbeek.nl

Scouting Aarle-Rixtel


Bram van de Vossenberg
redactie@scoutingaarlerixtel.nl
Bezoek website

Seniorenvereniging Beek en Donk


Peter Vogels
pcemvogels@gmail.com
Bezoek website

Kerkstraat 56
5741 GL
Beek en Donk

Stichting 7th House


Alexandra van Heijst
info@stichting7thhouse.nl
Bezoek website

Stichting Gééf om het Leven


Clemence Hurks
info@geefomhetleven.nl
Bezoek website

Stichting Teugelders van Ganzendonck


Noortje Kluijtmans - van Boekel
06-24717142
info@teugelders.nl
Bezoek website

Akkermuntstraat 4
5741VK
Beek en Donk

Tati's Dance Agency


Tatjana Tempelaars
info@tatisdance.nl
Bezoek website

Molenstraat 9a
5735 BJ
Aarle-Rixtel

Tennis en Padel Vereniging De Raam Lieshout


Paul van Nistelrooij
jeugdcommissie@tvderaam.nl
Bezoek website

VV Mariahout


Jack van Rossum
0620406593
voorzitter@vvmariahout.nl
Bezoek website

Veghelsedijk 1
5738 RJ
Mariahout

Veghelsedijk 1
5738 RJ
Mariahout

Overige partners